Marmaris Jeep Safari

0 531 771 71 23 Rezervasyon ve Bilgi

Marmaris Jeep Safari (Öğlen Yemekli)

70 TL 0-10 Yaş 35 TL

Marmaris Jeep Safari 2019 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Marmaris Jeep Safari

Marmaris’te Eğlenceli bir gün geçirmek mi istiyorsunuz. Marmaris Jeep Safari tam sizlere göre bir aktivite, Marmaris doğal ormanlık alanlarında gezinti, dünya harikası kızkumu plajında yüzme ve su savaşları ile göreceli ve eğlenceli bir gün sizleri bekliyor.

Jeep Safari Araçları

11. 12 kişilik Land Lover Araçları ile Sertifikalı Sürücüler

Jeep Safari Tur Proğramı

09,15-09,40 arası otellerden alınış
10,00 Tur Başlangıcı
10,00-10,15 Fotoğraf Molası
10,45-11,45 Offroad ( Su Savaşları )
12,00-12,30 Yüzme ve Dinlenme Molası
13,00-13,30 Öglen Yemeği
14,00-15,00 Turgut Şelalesi gezinti molası
15,30-16,15 Kızkumu Yürüyüş ve yüzme

Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris’te düzenlenen en popüler turlarlar dan bir tanesi Marmaris Jeep Safari, 11,12 kişilik Land Rover jeepler ile yapılıyor. Jeep Safari’ye katılacak müşterilerini sabah saat 9.30 gibi Otel ve Apartlar dan alarak tur başlangıç noktasına getiriliyor, Safari araçların hepsi başlangıç noktasına geldikten sonra, Burada gün boyunca sizleri gezdirecek şoför arkadaşlarla tanıştırılarak, Tur hakkında gerekli bilgilendirme veriliyor ve jeep safari start alıyor.Marmaris Jeep Safari Başlıyor

Marmaris Jeep Safari sayesinde Marmaris çevresini ve Köylerinin bir kaçını görme imkânına sahip oluyorsunuz. Marmaris Datça yolu çıkıp, Armutalan sırtlarındaki tepelerinin tırmanışına geçtiğiniz an mükemmel bir Manzara sizleri bekliyor, Manzaranın tümüne hakim bir tepede yaklaşık 15 dakikalık fotoğraf molası veriliyor.

Herkes jeeplerdeki yerini altından sonra hareket ediliyor. 15 dakikalık sürüş ten sonra belki de en çok zevk alacağınız ve eğleneceğiniz Off Road başlıyor. Yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat arasında Çam Ormanlarının içindeki Dağ yollarında, patika yollarda, su birikintilerinden ve Derelerden geçerken su tabancalarıyla herkes birbirini ıslatıyor (tur başlamadan telefon, vb su geçirmeyecek şekilde muhafaza edin) adrenalin patlaması yaşıyorsun.

Off Road çıkışı Deniz kenarında bir Restoran Cafe de yaklaşık 1 saat kadar mola veriliyor. Off Road un dozu dumanını üzerinizden atmak için denize girebilirsiniz. Ufak bir hatırlatma yapalım Jeep Safari çıkarken çok şık giyinmeyin, mayo ve havlularınızı yanınıza alın. Mola bitimiyle deniz kenarından 30 dakikalık yolculuk yaparak Turgut Şelalesine varılıyor.

Turgut Selalesi

Burada da 45 dakikalık mola esnasında mükemmel bir ortamın içinde, kuş sesleri arasında şelalenin buz gibi sularında serinleyip dinlenebilirsiniz. Herkes acıkmıştır buradan da yemek yerine gidilerek, öğlen yemeğinizi yiyebilirsiniz, menü genelde teknelerdeki gibi tavuk ızgara salata ve makarna ya da pilavdır, yemek tur ücretinin içinde olup içecekler ekstradır.

Yemek sonrası Orhaniye Köyündeki Kızkumu mevkisinde son 45 dakikalık yüzme ve dinlenme molası veriliyor. Kız kumu Dünya da beklide başka bir yerde göremeyeceğiniz bir doğa harikasıdır. Denizin içine 300 metre giden bir yol sağ ve sol tarafları derin, yürüdüğünüz yerdeki deniz suyu bileklerinize kadar bu şansı kaçırmayın. Artık dönüş zamanı geldi keyifli bir dönüş yolculuğu ile Otellere bırakılıyorsunuz, tur esnasında bütün gün kamera çekimi yapan kameramanlar mevcut, isterseniz sizde bir CD alabilirsiniz. Marmarisburda olarak, Jeep Safari turunu sizlere tavsiye ediyoruz.

Yanınıza Almanız Gerekenler Havlu, Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü, Terlik, Yedek Tişört, Extra Harcamalarınız için bir miktar para
Neden MarmarisBurda.com ? En İyi Fiyat ve Kaliteli Hizmet Anlayışını Sizler Sunuyoruz.
Yorum
Ezgi
Merhaba, Tatilimiz başlamadan yaptığımız araştırmada, marmaris jeep safari ilğimizi çekmişti. Telefonla bilgi almıştık gelincede aradık gitmek istediğimiz gün için rezervasyon yaptırdık. Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik herkese teşekkür ediyoruz.
Yorum
Arif
Çok güzel ve eğlenceli, otelden sıkılmış ve gününü eğlenceli geçirmek isteyenlere
Yorum
Yiğit Efe
Bugün şansımıza hava çok sıcak degildi. tam gezmelik bir hava vardı. Marmaris ve çevresini bu tur ile görme şansına sahip olduk, su savaşları çok eğlenceliydi ben turgut şelalesine bayıldık keşke biraz daha fazla durabilseydik.