Marmaris Tekne Turu

0 531 711 71 23 Rezervasyon ve Bilgi

Marmaris Tekne Turu Herşey Dahil

100 TL 0-6 Yaş Ücretsiz 7-12 Yaş 50 TL

Marmaris Tekne Turu 2019 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Marmaris Günübirlik Tekne Turu
Marmaris Tekne Turu, Marmarise tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihidir.Marmaris Tekne Turu, Marmaris Limanından yada İçmeler Limanından 10.00-10.30 Saatlerinde arasında başlar ve yaklaşık 6 saat sürer.5 Farklı koyda yüzme molası verilir. Fiyatın içinde yemek ve içecekler dahildir. Tekneler 2 Katlı olup alt kat oturma grupları üst katdada güneşlenmeniz için şezlonglar bulunmaktadır. Teknede gün boyunca müzik ve eğlence eksik olmaz.

Marmaris Tekne Turu Güzergah

Balık Çiftliği Fotoğraf Molası
Cennet Adasında Yüzme Molası
Akvaryum Koyunda Yüzme Molası
Fosforlu Mağarada Fotoğraf Molası
Kumlubük Koyunda Yüzme ve Yemek Molası
Turunç Kasabasında Gezinti ve Yüzme Molası
Yeşil Denizde Yüzme Molası

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

Marmaris tekne turu, Tüm misafirlerimiz tekneye ulaşımı sağlandıktan sonra Saat10.00-10.30 Arasında hareket eder, Teknenin hareket etmesi ile ücretsiz içecek servisi ve müzik yayını başlamaktadır. Yaklaşık yarım saatlik bir seyirle Marmaris tekne turu muzun ilk molası olan Balık çiftliğinde 10 dakikalık fotoğraf molası verilir. Mola bitimi ile tekne ilk yüzme molası verilen Cennet Adasına giderek 30 dakikalık yüzme molası verir. Marmaris tekne turumuzda tüm molalarda, mola ve çevre hakkında bilgi sizlerle paylaşılır. Mola bitimi ile teknemiz Marmarisin bir başka muhteşem koyu olan Akvaryum koyuna giderek tekrar bir yüzme molası verilir. Mola esnasında misafirlerimiz teknenin müsait yerlerinden denize atlayabiliyor. Herkes acıkmaya başladığına göre Mola bitimi ile tekne Marmarise 1 saatlik uzaklıkta olan Kumlubük sahiline giderek 1 Saatlik Yemek ve yüzme molası verir. Siz denize girerken yemekleriniz hazırlanır ve servis yapılmaya başlar. Yemekte tavuk, makarna ve salata verilmektedir. Yemek malzemeleri günlük tur başlamadan tedarik edilir. Yemekler yenildikten sonra Teknemiz Marmaris Turunç Kasabasına giderek 1 buçuk saatlik mola verir. Mola süresinde Turunç kasabasını dolaşabilir ve sahilinde yüzebilirsiniz. Turunç kasabasındaki moladan sonra teknemiz Marmarisin en popüler koyu olan Yeşil denize giderek son yüzme molası verir. Mola bitimi ile teknemiz İçmeler ve Marmaris Sahillerini dolaşarak Başlangıç noktasına geri döner. Servisle alınan misafirlerimiz tekrar servislerle konaklama yaptıkları tesislere bırakılır.
Yanınıza Almanız Gerekenler Havlu, Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü, Terlik, Extra Harcamalarınız için bir miktar para
Neden MarmarisBurda.com ? En İyi Fiyat ve Kaliteli Hizmet Anlayışını Sizler Sunuyoruz.
Yorum
Burcu
Herkese Merhaba, Marmarisburda.com'u arayarak yaptırdım rezervasyonumu. tekne turundan çok memnun kaldığım için sizlerle paylaşmak istedim. Tekne temiz, personel saygılı,yemekler lezzetli, müzik güzel ve mola verilen koylar gerçekten çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Yorum
Semih
Tekne turu ne olursa olsun bizim için her zaman için eğlenceli geçiyor. Yemekler basit ama lezzetli, arkadaşlar elinden geldiğince bizi kırmamaya çalışıyor. otelde kalmakdan cok cok daha iyi bir aktivite.
Yorum
Aslı
Merhaba, Bir çok firma ile görüştük hepsi paranın derdine düştü para almadan rez yapmadılar. Bu sitede rez yaptık ödemeyi de serviste yaptık. Turla ilgili bir problem olmadı herşey gayet güzeldi herkese tavsiye ediyorum.
Yorum
Kerim
Merhaba, Marmarise her geldiğimizde buradaki arkadaş sağ olsun bizimle ilgileniyor ve bizi istediğimiz tekneye göndererek güzel bir gün geçirmemisi sağlıyor. Tekne turuda bildiğiniz gibi memnun kalmamak imkansız
Yorum
Eyüp
İlk defa Marmariste bir tekne turuna katıldık. ailecek çok beğendik, koylar tahmin etdiğimden daha güzeldi tekne temiz ve içeceklerin ücretsiz olması çocuk babası olarak çok memnun etti beni herkese teşekkürler.
Yorum
Ayşe
Güzel ve eğlenceli bir tekne turu ile günümüzü degerlendirdik.Bizim gibi otelde sıkılan arkadaşlara tavsiye ederim.