Marmaris Tekne Turu Rezervasyon : 0 536 996 56 85

Marmaris Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2018

 • Tur Günleri: HERGÜN
 • Tur Başlağıç- Bitiş Saatleri : 10:00-16:30
 • FİYAT
 • Yetişkin : 50 TL
 • 7-12 yaş çocuk : 15 TL
 • 0-6 yaş çocuk : Ücretsiz

Günü Birlik Marmaris Tekne Turları

Marmaris’e gelen yerli ve yabancı turistlerin hatta Marmaris’te yaşayan halkın, güzel ve eğlenceli bir gün geçirmek için katıldığı günü birlik düzenlenen, Marmaris tekne turu Saati 10.00 – 16.30 arasında Marmaris körfezinde düzenlenmektedir.  Marmaris Tekne  turun da yüzme molaları, müzik yayını, öğlen yemeği  ve ücretsiz içecek servisi yapılmaktadır.

ÖN ÖDEME YOK

Marmaris tekne turu rezervasyonu için bizi aradığınızda yada online rezervasyon yaptığınızda her hangi bir ödeme yapmanıza gerek yok, 0 536 996 56 85 nolu telefonu arayarak yada whatsapp dan ayrıntıntılı bilgi alabilirsiniz.

Marmaris-Tekne-Turu1

Fiyata Dahil Olanlar

Ücretsiz Gidiş-Dönüş servisi

Öğlen yemeğiniz

Ücretsiz ve Limitsiz

Alkolsüz İçecekler

Alkollü İçecekler

Sıcak İçecekler

Rehberlik Hizmeti

Sigortalar

Marmaris-Tekne-Turu1

Yanınıza Almanız Gerekenler

Güneş Kreminiz

Havlu

Mayo

Terlik

Kamera

Şapka

Marmaris Tekne Turu İçin Bizi Aramadan Tekne Turu Rezervasyonu Yaptırmayın.

Marmaris Tekne Turuna Katılacak olan kalabalık gruplara özel tekne ve özel fiyatlar sunmaktayız. Çift, Aile, Arkadaşınızla katılacağınız tekne turunda en iyi fiyat, kaliteli hizmet ve güler yüzlü personellerimiz sizleri  bekliyor.

Marmaris-Tekne-Turu--Rezervasyon
Marmaris-Tekne-Turu-2018
marmaris-tekne-turu-güzergahı
Tekne Turu Marmaris

Marmaris Tekne Turunu Tavsiye Ediyoruz.

Marmaris’e tatile mi geldiniz? Güzel ve eğlenceli bir gün mü geçirmek istiyorsunuz? Gezerken çevreyi tanımak mı istiyorsunuz?

O zaman Marmaris Tekne Turuna katılmanızı tavsiye ediyoruz. Öğlen yemeği fiyatına tüm gün, yemek ve içecekler dahil muhteşem koylarda yüzme şansına sahip oluyorsunuz.

Marmaris Tekne turumuz Saat 10.00 da Marmaris veya İçmeler Limanında başlar, Hangi limandan başlarsa başlasın mola yerleri ve süreleri aynıdır. Teknelerimiz 2 katlı olup alt kat oturma grupları, 2 tane bay bayan tuvaleti, bar ve mutfak bulunmaktadır.

Marmaris Tekne Turu Tekneleri

Üst katta güneşlenmeniz için şezlonglar ve oturma yerleri bulunmaktadır. Gün boyunca teknelerimizde yerli yabancı müzik yayını yapılmaktadır.

Mola verdiğimiz koylarda minimum yarım saatlik yüzme molaları verilmektedir. Öğlen yemeğimiz tavuk ızgara, soslu makarna ve salatadır. Teknelerimizde gün boyunca ücretsiz olarak kola, fanta, sprite, çay, kahve, su ve bira içebilirsiniz, hepsi orijinal markalardır.

Marmaris Tekne Turu Güzergahı

Marmaris Tekne TuruSaat 10.00’da başlayan Marmaris tekne turumuzun güzergahı sırası ile Cennet Adasında bulunan Akvaryum Koyunda yüzme molası, koyun hemen yanında bulunan Fosforlu Mağarasında diğer adı ile Dilek Mağarasında ta fotoğraf molası,

Marmaris‘e 1 saat uzaklıkta bulunan Kumlubük sahillerinde yüzme ve yemek molası, Amos koyunda yüzme molası, Turunç Kasabasında yüzme ve Kasaba turu sonrasında son yüzme molası yeşil denizde verdikten sonra teknemiz içmeler ve Marmaris sahillerini dolaşarak limana varıyoruz. Sizleri bekleyen servislerle konaklama yaptığınız otellere bırakılıyorsunuz.

En Çok Sorulan Sorular

Marmaris Tekne Turu Servis Saatleri

 • Servis noktalarında veya otel önünde olmanız gerekiyor.
 • İçmeler : 09:00
 • Siteler : 09:15
 • Uzunyalı : 09:30
 • Armutalan :09:30
 • Marmaris Merkez : 09:30
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 2,92 out of 5)
Loading...