Marmaris Coğrafi konumundan dolayı Akdeniz-Ege Denizin birleştiği yerde, Önemli bir tatil beldesidir. Marmaris’in kıyı yapısı girintili ve çıkıntılı olduğundan dolayı birçok koy ve adalara sahiptir. Bu koy ve adaları her gün düzenlenen tekne turlarına katılarak görüp, yeşille mavinin birleştiği sularda yüzebilirsiniz. Tekne turları 30 ile 300 kişilik teknelerle düzenlenmektedir. Tekne büyüdükçe tekne turu fiyatları azalmaktadır. Özel teknelerin fiyatları biraz daha pahalı olmasına rağmen kalabalık aile, arkadaş grupları için en ideal tekne turudur. Marmarisburda web sitemizden Marmaris özel tekne Kiralama yapabilirsiniz.Marmaris Özel Tekne Kiralam

Marmaris Özel Tekne turu için birçok irili ufaklı teknelerimizle sizlere unutamayacağınız bir gün yaşatıyoruz, Fiyatlandırma konusunda Marmaris’te en ekonomik fiyatları sizler için sunuyoruz. İsterseniz yemek ve içeceklerinizi yanınızda getirin. Tekne personelimiz istemiş olduğunuz yemeği hazırlıyım sizlere servis etsin, İçecekleri de içmek istediğinizde dolabımızdan alıp soğuk soğuk içebilirsiniz. Tekne turu güzerğahını sabah tura başlamadan kaptan arkadaşımızla beraber yapabilirsiniz. Sizleri Marmaris’in en güzel koylarına götüreceğinden şüpheniz olmasın.

Kişiye özel tekne kirama, günübirlik tekne turları için size hizmet sunmaya hazırız. Her türlü Marmaris özel tekne kiralama talepleriniz için birlikte planlama yapabiliriz.

En İyi Fiyat Garantisi İçin Bizi Arayın