Marmarisburda.comMarmarisburda.com
Şifremi unuttum?

Marmaris Ekonomik Oteller

Marmaris Ekonomik Oteller

Marmaris Ekonomik Oteller

Marmaris Ekonomik Oteller

Her bütçeye uygun oteller Marmaris’te! Marmaris’in gelir kaynakları arasında turizm can damarıdır. Dolayısıyla her bütçeye uygun oteller bulunmakta Marmaris’te. Ucuz etin yahnisi yaban olur lafını çürüten ekonomik oteller fiyatının aksine üstün bir hizmet sağlamakta. Gerek aktiviteleri, gerek bulundukları arazi gerek ise plajı, hizmetleri ile diğer otellerden eksik kalmayan Marmaris ekonomik oteller MarmarisBurda’da!

Marmaris’te Uzunyalı, Siteler, İçmeler gibi bölgelerde ekonomik oteller bulmanız bir hayli mümkün. Özel plajları, aqua parkları, su aktiviteleri de bulunan bu oteller fiyatları dolayısıyla müşterilerine büyük rahatlık sağlamakta.Doğa ile iç içe olan Marmaris ekonomik oteller genellikle tam pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Marmaris’in Siteler bölgesinde ağırlık gösteren Marmaris ekonomik oteller müşterilerinin memnuniyeti için özel olarak hazırlanmış konforlu odaları, animasyon ekipleri, aktiviteleri ile müşterilerine tam hizmet sağlıyor. Bunun yanında cepleri yakan uçuk fiyatları bulunmuyor.

Marmaris ekonomik otellerde aktiviteler de diğer bölgelere göre çok daha ucuz. Jeep safari, mavi yolculuk, tekne turları, dalış turları, atv safari, at safari, dalyan turu, aqua parklar %50 varan indirimler ile sizlerle. Örneğin tekne turu diğer bölgelerde 100TL iken Marmaris’te sadece 35TL. bulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)