Marmaris Balayı Otelleri

[accommodations count=”50″ country=”Muğla.” slide=”no”]

Marmaris Balayı Otelleri | Tatil Rehberi |  Otel Rezervasyonu

Marmaris Balayı Otelleri

Marmaris doğa güzellikleri ve tatil olanakları ile balayı çiftlerin tercih ettikleri tatil yöresidir. Marmaris’te her daim açık birçok tesiste, yaz, kış, sonbahar ve ilk bahar aylarında balayı tatili yapabilirsiniz. Bu tesislerin hepsinde tesise özel balayı çiftlerine özel hizmetler sunulmaktadır. Oda süslemesi, odaya şarap ikramı, odaya sabah kahvaltısı, alakart restoranlarda ücretsiz yemek gibi birçok ücretsiz hizmet verilmektedir.

Marmari Balayı Otellerin Konumları

Balayı çiftleri genellikle balayında 5 yıldızlı oteller tercih ettiklerinden dolayı, denize sıfır otellerin büyük bir bölümü balayı çiftleri için ücretsiz birçok hizmetleri vardır. Marmaris’te en çok tercih edilen balayı otelleri Siteler ve İçmeler mevkilerinde bulunmaktadır.

Marmaris Balayı Otelleri

Marmaris Balayı Otellerin Konsept Özellikleri

Balayı otellerin tamamına yakın ultra herşey dahil yada herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Marmaris Balayı otellerinde Animasyon ve Eğlence

Genel olarak 5 yıldızlı tesisleri tercih ettiklerinden dolayı. Bu tesislerde Animasyon ekipleri bulunmaktadır. Bu animasyon ekipleri soft ve full animasyon gösterileri düzenleyerek misafirlerini eğlenceli zaman geçirtirler.

Marmaris Balayı Otellerine Ulaşım

Marmaris’e gelecek misafirler kara yolu yada hava yolu ulaşım sağlayabilirler. Marmaris’e en yakın hava alanı Dalaman Havaalanıdır. Dalaman Havaalanı yaklaşık 90 km ( 1 saat 15 dak.) mesafededir. Dalaman Havaalanından gelen misafirler özel transfer yada Havaş hizmeti veren otobüslerle Marmaris’e ulaşım sağlayabilirler.

[ratings]