Hakkımızda

1997 Yılından itibaren Yerli ve Yabancı Turizmde, 4278 Türsab belge numarası ile Besem Seyehat Acentası Eksen Turistik Yatırımlar ve Tic. Limited Şirketi bünyesinde yer almaktadır.. Acentemizin en büyük markası olan Marmarisburda.com üzerinden: bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Besem Seyehat Acentası, geliştirdiği hizmet kalitesini “marmarisburda.com” web portalı ile Marmaris’te, online rezervasyon servisini 0 850 433 37 98 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek “Maksimum Kalite” prensibine, profesyonel satış ekibi ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen Besem Seyehat Acentası, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

 

Misyonumuz…

Besem Seyehat Acentası, “Organizasyonel Rekabet” yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, “Konuk Memnuniyeti” taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna “Konuk Memnuniyeti” sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Farkımız…

Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Avantajlarımız…

Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon.

Online Rezervasyon…

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.marmarisburda.com sizlere “işte aradığım burda” diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.

Bireysel Hizmetler…

Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Besem Seyehat Acentası , her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

  • Otel ve Tatil Köyleri
  • Butik Oteller
  • Havayolu, Karayolu Ulaşım Hizmetleri
  • Mavi Yolculuk
  • Gençlik Turları
  • Kiralık Araç Hizmeti
  • Balayı Paketleri