Dalyan, Marmaris ile Fethiye arasında Ortaca’ya bağlı bir kasaba, Akdeniz ile Köyceğiz Gölünü birleştiren Dalyan Çayı çevresinde kurulmuştur. Dalyan’da neler yok ki, Dünya harikası İztuzu Plajı, Kaunos Antik Şehri, Kral Mezarlıkları, Şifalı sular, Çamur banyoları, Doğal Balık Çiftliği ve harika bir doğası, tabiiki bunların hepsini aynı gün içerisinde görmeniz için tekne turu düzenlenmektedir. Marmaris’e gelen misafirlerimiz için Marmaris’ten kalkışlı Dalyan tekne turu düzenlemekteyiz.

Marmaris Dalyan Tekne Turu

Dalyan Tekne TuruDalyan tekne turumuz Marmaris limanından her gün sabah saat 09:30 başlamaktadır. İlk durağı Cennet Adasında bulunan Akvaryum koyudur, Burada yaklaşık yarım saatlik mola verilir. Mola bitimi ile yaklaşık 2 saatlik bir yolculukla İztuzu plajının karşısındaki Delikli Adaya gidilir. Buradan yolculuğumuza Piyade tekneleri ile devam ediyoruz. İlk olarak İztuzu plajında yaklaşık 1,5 saat mola verilir. Mola bitimi ile Dalaman Çayında sazlıklar içinde yolculuğumuz devam eder. Kral Mezarlıkların önüne geldiğimizde fotoğraf ve info molası verilir. Buradan tekrar bir yolculukla Çamur banyosu ve Termal havuzun bulunduğu tesise gidilir. Mola süresi yaklaşık 1.5 saattir. İsteyen misafirlerimiz ücretsiz olarak çamur havuzları ve termal havuzları kullanabilirler. Mola bitimi ile dönüş yolculuğumuz başlar. Marmaris Dalyan Tekne turumuz yaklaşık olarak saat 20:00 biter.

Tekne Turu Fiyatı

Dalyan turumuzda otel gidiş-dönüş servisi, Rehberlik Hizmeti, Öğlen Yemeği, Dalaman çayında gezintide kullandığımız Piyade tekneleri, İztuzu plajı ücreti, Çamur banyosu ve tüm sigortaların fiyatı
Kişi başı fiyatı 125 TL, 06-12 yaş küçük misafirlerimiz için 65 TL dir.

Bilmeniz Gerekenler

Bebek sahibi Misafirlerimiz için Dalyan turunun tüm gün ve genellikle tekne yolculuğu ile geçtiği için biraz sıkıntı yaşayabilirler. Sıkıntı yaşamamak için Bebeğin tüm ihtiyaçlarını yanlarına almaları gerekiyor.
Çamur banyosu ve termal havuzlar bulunan kükürt, klorür,florür ve radyoaktif gazlar Gümüş ve Altın takılarınızın kararmasına sebep olabilir. Dalyan tekne turunda takılarınızı yanınıza yada havuzlara girerken üzerinizde olmamasını tavsiye ederiz.
Çamur banyosu ve termal havuzlar bulunan kükürt, klorür,florür ve radyoaktif gazlar HAMİLE KADINLAR içinde zararlıdır. Hamile kadınların kesinlikle havuzlara girmemeleri gerekir.
Gençleşmek isteyenler için çamur banyosu tavsiye edilir. Vücuda sürülen çamurun kuruması, derinizin gerilmesine ve kırışıklıkların azalmasına sebep olarak sizi daha genç gösterecektir.