Marmaris’te göreceli, eğlenceli ve adrenalini yüksek bir gün mü geçirmek istiyorsanız, Jeeplerle yapılan safari tam size göre, Marmaris’ çevreleyen eşsiz güzelliklerde çam ormanlarında gezinti, Dünya harikası Kızkumu plajında yüzme şansı, Turgut şelalesinde serinleme ve en keyiflisi su savaşları ile Marmaris jeep safari tam size göre bir tur. Katılmak istediğiniz günü seçtikten sonra rezervasyon için hemen bizi arayın.

Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris Jeep Safari Jeep safari turuna katılacak misafirlerin hepsi konaklama yaptıkları tesislerden alınarak, tur hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımı yapılır ve saat 10:00 da turumuz başlar. Jeepler Marmaris – Datça yoluna çıkarak Armutalan tepesinde Armutalan sırtlarındaki tepelerinin tırmanışına geçtiğiniz an mükemmel bir Manzara sizleri bekliyor. Manzaranın tümüne hakim bir tepede yaklaşık 15 dakikalık fotoğraf molası veriliyor. Sonrasında Off Road başlıyor, Çam ormanların içinde patika yolarda, derelerde gezinti yapılırken aynı esnada su savaşları başlıyor. Her yaştan misafirin eğlendiği su savaşlarından büyük keyif alacaksınız. Off road bitimi ile sahil kenarında mola verilir. Burada Off Road un dozu dumanını üzerinizden atmak için denize girebilirsiniz. Herkes acıkmaya başladığına göre Turgut köyünde öğlen yemeği molası verilerek Orman içerisindeki Turgut şelalesine gidilerek, kuş sesleri arasında şelalenin buz gibi sularında serinleyip dinlenebilirsiniz.Turgut şelalesinden Dünya harikası Kızkumuna gidilerek yüzme molası verilir. Artık dönüş zamanı geldi keyifli bir dönüş yolculuğu ile Otellere bırakılıyorsunuz.

Jeep Safari Araçları

Düzenlemiş olduğumuz jeep safari turu, Sertifikalı ve deneyimli şoför arkadaşların kullandığı 11-12 kişilik Land Lover araçları ile yapılmaktadır. Sezon başlamadan ve sezon içinde tüm bakım ve onarımları yapılmaktadır.

Marmaris Jeep Safari Fiyat

Marmaris jeep safari fiyatı Yetişkinler için 100 TL, 0 – 12 Yaş Çocuklar için 50 TL dir. Fiyatın içinde öğlen yemeği, rehberlik ve tüm sigortalar bulunmaktadır. Tur esnasında mola yerlerinde öğlen yemeği haricin de yemek ve içeceklerin tamamı ücretlidir. Bu yüzden yanınıza bir miktar para almayı unutmayın.
Jeep safaride üstünüz kirleneceği için yedek kıyafet, elektronik eşyalarınız ıslanmaması için koruyucu kılıf veya çanta, denize gireceğiniz için mayo, havlu, deniz kremi çantanızda bulundurun.